Geçmiş Etkinlikler

Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Bugün

HABERTÜRK “AÇIK VE NET”

Bu akşam HABERTÜRK TV’de Kübra Par'ın sunduğu #AçıkveNet programına konuk olacağım.

HALK TV “KADRAJ”

Bugün saat 16:00’da HALK TV ekranlarında İpek Özbey’in sunduğu #Kadraj programında gündemdeki sıcak gelişmeleri konuşacağız. İzlemenizi dilerim.

HALK TV “KADRAJ”

Bugün saat 16:00’da HALK TV ekranlarında İpek Özbey’in sunduğu #Kadraj programında gündemdeki sıcak gelişmeleri konuşacağız. İzlemenizi dilerim.

TELE 1 TV “GERÇEĞİN İZİNDE”

Bu akşam 21:00’de TELE 1’de Zeynel Lüle’nin sunduğu “Gerçeğin İzinde” programında gündemdeki gelişmeleri değerlendireceğiz. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemenizi dilerim.

KRT TV “SÖZ MECLİSİ”

Bu akşam 21:00'de KRT TV'de Çiğdem Akdemir'in sunduğu ‘Söz Meclisi’ programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABERTÜRK TV “ENİNE BOYUNA”

Bu akşam 20:30'da HABERTÜRK TV ekranlarında Hülya Hökenek'in sunduğu #EnineBoyuna programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

KRT TV “ÖZEL YAYIN”

Bu akşam saat 20:00'de KRT TV'de Bengü Şap Babaeker ile #ÖzelYayın programında olacağım.

TELE 1 TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam 22:00’de TELE 1'de Burçin Atılgan ile #GündemÖzel programında canlı yayındayız. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

“HABERTÜRK TV GÜNDEM”

Bu akşam saat 20:30’da Habertürk TV’de #HabertürkGündem programında olacağım

HABERTÜRK TV “Nedir Ne Değildir?”

Bu akşam saat 20:30’da HABERTÜRK TV ekranlarında Mehmet Akif Ersoy'un sunduğu #NedirNeDeğildir? programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle

HABERTÜRK GÜNDEM

Bu akşam 20:30’da HABERTÜRK TV ekranlarında Serap Belet'in sunacağı #HabertükGündem programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemenizi dilerim.

HABERTÜRK TV “AÇIK VE NET”

Bu akşam saat 23:00’te Habertürk TV'de Kübra Par’ın sunduğu #AçıkveNet programına katılacağım.