Geçmiş Etkinlikler

Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Today

HALK TV “KADRAJ”

Bugün saat 16:00’da HALK TV ekranlarında İpek Özbey’in sunduğu #Kadraj programında gündemdeki sıcak gelişmeleri konuşacağız. İzlemenizi dilerim.

TELE 1 TV “GERÇEĞİN İZİNDE”

Bu akşam 21:00’de TELE 1’de Zeynel Lüle’nin sunduğu “Gerçeğin İzinde” programında gündemdeki gelişmeleri değerlendireceğiz. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemenizi dilerim.

KRT TV “SÖZ MECLİSİ”

Bu akşam 21:00'de KRT TV'de Çiğdem Akdemir'in sunduğu ‘Söz Meclisi’ programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABERTÜRK TV “ENİNE BOYUNA”

Bu akşam 20:30'da HABERTÜRK TV ekranlarında Hülya Hökenek'in sunduğu #EnineBoyuna programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

KRT TV “ÖZEL YAYIN”

Bu akşam saat 20:00'de KRT TV'de Bengü Şap Babaeker ile #ÖzelYayın programında olacağım.

TELE 1 TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam 22:00’de TELE 1'de Burçin Atılgan ile #GündemÖzel programında canlı yayındayız. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

“HABERTÜRK TV GÜNDEM”

Bu akşam saat 20:30’da Habertürk TV’de #HabertürkGündem programında olacağım

HABERTÜRK TV “Nedir Ne Değildir?”

Bu akşam saat 20:30’da HABERTÜRK TV ekranlarında Mehmet Akif Ersoy'un sunduğu #NedirNeDeğildir? programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle

HABERTÜRK GÜNDEM

Bu akşam 20:30’da HABERTÜRK TV ekranlarında Serap Belet'in sunacağı #HabertükGündem programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemenizi dilerim.

HABERTÜRK TV “AÇIK VE NET”

Bu akşam saat 23:00’te Habertürk TV'de Kübra Par’ın sunduğu #AçıkveNet programına katılacağım.

HABERTÜRK TV “ENİNE BOYUNA”

Bu akşam Habertürk TV ekranlarında Enine Boyuna programına katılacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

HABERTÜRK “AÇIK VE NET”

Bu akşam saat 20:30’da Habertürk TV'de Kübra Par’ın sunduğu #AçıkveNet programına katılacağım.