Geçmiş Etkinlikler

Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Today

TV 5 “KONUŞMADAN OLMAZ”

Bu akşam 22.00'de TV5 Televizyonu'nda #KonuşmadanOlmaz programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da canlı takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileklerimle.

TELE 1 “TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ”

Bu akşam saat 21.00'de TELE1 ekranlarında Evren Özalkuş'un canlı yayın konuğu olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam saat 21:00’de KRT TV ekranlarında Remziye Demirkol moderatörlüğünde ‘Gündem Özel’ programında son gelişmeleri değerlendireceğiz. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

TV 100 “PAZAR SİYASETİ”

22 Ocak Pazar günü saat 11.00’de TV100 ekranlarında ‘Pınar Işık Ardor ile Pazar Siyaseti’ programında yaklaşan seçimleri konuşacağız.

KRT “FİKRİNİ SÖYLE”

Bu akşam saat 20.00’de KRT TV'de Remziye Demirkol'un sunduğu "Fikrini Söyle" canlı yayınında olacağım. İzlemeniz dileğiyle.

HABERTÜRK TV – AÇIK VE NET

Bu akşam saat 20.00'de Habertürk TV'de Kübra Par'ın sunduğu 'Açık ve Net' programına konuk olacağım. İzlemeniz dileğiyle.

TV5 ‘SEÇİM ÖZEL’

Bu akşam saat 21.00’de TV5 ekranlarında ‘Seçim Özel’ programında Yunus Emre Avcı ile seçimlere 9 gün kala son gelişmeleri konuşacağız. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da canlı olarak takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV | FİKRİNİ SÖYLE

Bu akşam KRT TV ekranlarında Remziye Demirkol'un sunduğu "Fikrini Söyle" programının canlı yayın konuğu olacağım.

KRT TV | SÖZ MECLİSİ

Bu akşam saat 20.00’de KRT TV ekranlarında Çiğdem Akdemir’in sunduğu Söz Meclisi programına konuk olacağım.

KANAL 23 | YAKIN PLAN

Elazığ Milletvekilimiz Gürsel Erol ve Ankara Milletvekilimiz Nihat Yeşil ile birlikte saat 22.00'de KANAL 23 ekranlarında ‘Yakın Plan’ programında canlı yayındayız.