Geçmiş Etkinlikler

krt tv

Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Today

KRT “SÖZ MECLİSİ”

Bu akşam 20.30’da KRT KÜLTÜR TV ekranlarında Çiğdem Akdemir’in sunduğu "Söz Meclisi" programının canlı yayın konuğu olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

KRT “SÖZ MECLİSİ”

Bu akşam 22:00’de KRT ekranlarında Çiğdem Akdemir’in sunduğu "Söz Meclisi" programının canlı yayın konuğu olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam 21:30'da KRT KÜLTÜR TV ekranlarında Elif Doğan Şentürk’ün sunacağı #GündemÖzel programında #15Temmuz ve sonrasını konuşacağız. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam 21:00'de KRT TV’DE Seçil Özer'in sunacağı #GündemÖzel programının canlı yayın konuğu olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileklerimle.

KRT TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam saat 21:00’de KRT TV ekranlarında Remziye Demirkol moderatörlüğünde ‘Gündem Özel’ programında son gelişmeleri değerlendireceğiz. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileklerimle.

KRT TV “SÖZ MECLİSİ”

Bu akşam 21:00'de KRT TV'de Çiğdem Akdemir'in sunduğu ‘Söz Meclisi’ programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV “GÜNDEM ÖZEL”

Bu akşam saat 21:00’de KRT TV ekranlarında Remziye Demirkol moderatörlüğünde ‘Gündem Özel’ programında son gelişmeleri değerlendireceğiz. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz.

KRT “FİKRİNİ SÖYLE”

Bu akşam saat 20.00’de KRT TV'de Remziye Demirkol'un sunduğu "Fikrini Söyle" canlı yayınında olacağım. İzlemeniz dileğiyle.

KRT TV – ANKARA SAATİ

Bugün saat 16.00'da KRT TV'de Selen Yalaz’ın sunacağı “Ankara Saati” programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da canlı takip edebilirsiniz.

KRT TV – GÜNDEM ÖZEL

Bu akşam saat 21.00-22.00 arası KRT TV ekranlarında İnan Demirel’in sunacağı ‘Gündem Özel’ programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacağım.