Geçmiş Etkinlikler

HABER GLOBAL

  1. Etkinlikler
  2. HABER GLOBAL

Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Bugün

HABER GLOBAL TV “KAYIT ALTINDA”

Bu akşam saat 20.00’de Haber Global TV’de 'Saynur Tezel ile Kayıt Altında' programına konuk olacağım. Canlı yayını Facebook ve Twitter hesaplarımdan ayrıca (https://haberglobal.com.tr/canli-yayin) linkinden de takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.  

HABER GLOBAL “KAYIT ALTINDA”

Bu akşam saat 20.30’de Haber Global TV’de 'Saynur Tezel ile Kayıt Altında' programına konuk olacağım. Canlı yayını Facebook ve Twitter takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABER GLOBAL “KAYIT ALTINDA”

Bu akşam saat 20.30’da Haber Global TV’de 'Saynur Tezel ile Kayıt Altında' programına konuk olacağım. Canlı yayını Facebook ve Twitter hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABERGLOBAL TV “NEDEN?”

Bu akşam saat 20.30’da Haber Global TV’de Senem Toluay Ilgaz ile #Neden? programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABER GLOBAL TV “KAYIT ALTINDA”

Bu akşam saat 20.30’da Haber Global TV’de 'Saynur Tezel ile Kayıt Altında' programına konuk olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.

HABER GLOBAL TV “MÜZAKERE”

Bu akşam saat 20:00’de Haber Global TV’de ‘Erhan Ertürk’le Müzakere’ programın canlı yayın konuğu olacağım. Yayını sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle.