Geçmiş Etkinlikler

Views Navigation

Etkinlik Views Navigation

Bugün

Güngören Gençlik Kolları Yardım Organizasyonu

Güngören İlçe Başkanlığı'mızı ziyaret ettikten sonra, Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte yardım paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıttık. Bu çalışma esnasında gençlik kollarımızın vatandaşlarımızın anneler gününü gül vererek kutladıklarını görünce eşlik ettik. Bu güzel çalışma için Güngören Gençlik Kolu Başkanı Furkan Ak ve arkadaşlarını tebrik ediyorum.

Bahçelievler’de Yardım Organizasyonu

Bugün İlçe Başkanımız Özgür Çelik, İl Başkan Yardımcımız Gökmen GÜNEŞ ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte Bahçelievler’deki vatandaşlarımıza yardım malzemesi ve maske dağıtımı gerçekleştirdik. Ayrıca, İstanbul Tüm Muhtarlar Federasyon Başkanı Selami Aykut'u makamında ziyaret ederek, salgın süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bu zor günleri dayanışma ile birlikte atlatıyoruz.

Arnavutköy’de Saha Çalışması

Arnavutköy'deyiz. İl Sekreterimiz Oğuz Kemal Yakar, İlçe Başkanımız Özlem Kutbay ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile saha çalışması yapıyoruz. Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden aileye başsağlığı dileğinde bulunduk, pazar esnafına maske dağıttık, ardından kadın kollarımızın ihtiyaç sahibi ailelere yaptıkları yardım çalışmasına eşlik ettik.

Küçükçekmece İlçe Başkanlığı Ziyareti

CHP Küçükçekmece İlçe Başkanlığı'mızı İl Sekreterimiz Oğuz Kemal Yakar ile ziyaret ettik. Sonrasında İlçe Başkanımız Turgay Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile saha çalışmasında bulunduk, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettik.

Avcılar İlçesi’nde Halkla Buluşma

Bugün de vatandaşlarımız ile bir araya geldik, bu defa Avcılar'da idik. Avcılar İlçe Başkanımız Erdal Nas, İl Başkan Yardımcımız Dursun Poyraz, Belediye Meclis Üyemiz İsmet Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip destek olmaya çalıştık. Yardım için emeği geçen partililerimize teşekkür ederim

Habertürk “Nedir Ne Değildir?”

Bugün (14 Mayıs Perşembe), saat 20:30'da @haberturktv kanalında Mehmet Akif Ersoy'un "Nedir Ne Değildir?" programına canlı yayın konuğu olacağım. İzlemeniz dileğimle.

Demokrasimiz Nereye Gidiyor?

Bugün (15 Mayıs 2020) saat 21.00'da Kent Kültürü ve Demokrasi Derneği'nin düzenlediği Zoom üzerinden gerçekleşecek yayında "Ülkemizde demokrasinin durum ve gidişatı" ile ilgili görüşlerimi paylaşacağım.

Türkiye’de Adalet ve Demokrasi

Bu akşam saat 21:00'de CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ'ın instagram canlı yayın konuğu olacağım. Yayını @chp_kagithane instagram hesabından izleyebilirsiniz.

HALK TV ANA HABER

30 Mayıs Cumartesi saat 19:00'da Halk Tv Ana Haber'de Ata Arslan'ın canlı yayın konuğu olacağım. Gündemi değerlendireceğim yayını izlemeniz dileğimle...

TELE1 TV “Kulis” Programı

24 Haziran Çarşamba saat 11.00’de TELE 1 TV’de İsmail Dükel’in hazırlayıp sunduğu ‘Kulis’ programında, gündemdeki gelişmelere dair değerlendirmelerde bulunacağım. İzlemeniz dileğiyle.